TCM Turbo

TCM turboTCM turbo  Lista urmatoare va este in ajutor pentru a regasi chiptuneri din Romania care colaboreaza cu TCMTURBO



Lista clientilor colaboratori cu sistemul de upload fileservice TCMTURBO:

Colaboratorii vand un produs propriu folosind si ocazional software optimizat furnizat
de catre TCM Turbo SRL. Nu functionam dupa aceeasi lista de preturi, iar garantie si
montaj sunt acoperite de catre colaborator.

Bihor - Oradea - Olimpiu Drugas - olidrugas@gmail.com - 0721 21.40.40

Bacau - Mecatronic SRL - office@mecatronic.ro - 0740.055.255

Baia Mare 1 - Marius Rednic - G Perfromance - g.performance.ro@gmail.com 0721.297.430

Baia Mare 2 - Plop Ciprian - ciprianpl@gmail.com - 0744.640.633

Bistrita - Doru Taran - bistrita[la]tcmturbo.ro - 0740.176.338

Brasov - ing.Nuta Alexandru - brasov@tcmturbo.ro - 0746.119.895

Campina - Aldescu Cristan - aldescucristian@gmail.com - 0766.255.997

Cluj - Dej - Ucu Stan - ucustan@yahoo.com - 0760.415.999

Constanta - ing.Paul Manole - paul.manole1@gmail.com - 0722.545.394

Constanta 2 - Laptes Catalin - tcmcta@gmail.com - 0734.151.501

Craiova - AutoKappa Piese & Service Auto SRL - autokappa@yahoo.com - 0723.584.266

Cluj Napoca - Batinas Florin - fbatinas@gmail.com - 0742.133.733

Galati si Braila - George Mosu - galati@tcmturbo.ro - 0745.018.262

Gorj - Tg.Jiu - ing. Tanase Dragos - dragos.tanase@nvt.ro - 0735.706.887

Satu Mare - SC TRUCK ZONE SRL - Nagy Otti - 0740.255.879

Satu Mare - Timoc Tiberiu - tiberiu_timoc@yahoo.com - 0756.012.583

Suceava - Radina SRL - Radu Boghian - 0741.101.201 - office@radina.ro

Sighetu Marmatiei - Grijac Gabriel - g.performance.ro@gmail.com - 0747.821.384

Suceava2 - Turbolider - Bogdan Chihaia - 0743.665.587 - chihaia.bogdan@gmail.com

Timisoara - Alexandru Antonie - 0724.44.02.10 alex.antonie@gmail.com

Valcea - ing. Tanase Dragos - valcea@tcmturbo.ro - 0735.706.887

Vrancea - Focsani - Iulian Brumaru - 0721.597.136 focsanitcmturbo@gmail.com



Sectiunea de preturi din acesta pagina web este orientativa pentru colaboratori.
Acestia pot vinde mai scump sau mai ieftin decat sugestia noastra.
Daca doriti o lucrare efectuata la unul dintre acesti tuneri sa fie facuta in colaborare
cu TCMTURBO nu uitati sa precizati asta catre ei.In baza VIN-ului puteti intreba prin email
la noi daca lucrarea facuta de tunerul XXX a fost via fileservice TCMTURBO sau nu
Orice persoana exceptand pe cele enumerate mai sus care va pretinde ca va vinde soft
TCMturbo poate fi catalogata drept impostor si rog sa ne notificati prin email despre acest
aspect.



Orasele in care ne dorim colaboratori in perioada urmatoare sunt Alba Iulia, Campina, Miercurea Ciuc si Timisoara

Va putem furniza aparatura necesara pentru realizarea operatiunilor de chiptuning

de tipul master sau slave pe langa softurile optimizate pentru ECU sau TCU


Pentru colaboratori se vand doar lucrari stage1 si stage2.
Exclus stagii mai avansate fara prezenta aparat dyno in locatie.


TCM Turbo
Parteneri TCM Turbo