TCM Turbo

TCM turboTCM turbo  Lista urmatoare va este in ajutor pentru a regasi chiptuneri din Romania care colaboreaza cu TCMTURBO


TCM TURBO are distribuitori in urmatoarele orase:

Bihor - Oradea - Olimpiu Drugas - oradea@tcmturbo.ro - 0721 21.40.40

Bacau - Mecatronic SRL - office@mecatronic.ro - 0740.055.255

Cluj - Dej - Ucu Stan - dej@tcmturbo.ro - 0760.415.999

Galati si Braila - George Mosu - galati@tcmturbo.ro - 0745.018.262

Lista clientilor colaboratori cu sistemul fileservice TCMTURBO:

(un client colaborator vinde produs propriu folosind si ocazional software furnizat de catre TCMturbo.
Nu functionam dupa aceeasi lista de preturi, iar garantie si montaj sunt acoperite de catre colaborator)

Baia Mare 1 - Marius Rednic - G Perfromance - g.performance.ro@gmail.com 0721.297.430

Baia Mare 2 - Plop Ciprian - baiamare@tcmturbo.ro - 0744.640.633

Bistrita - Doru Taran - bistrita[la]tcmturbo.ro - 0740.176.338

Brasov - ing.Nuta Alexandru - brasov@tcmturbo.ro - 0746.119.895

Campina - Aldescu Cristan - campina@tcmturbo.ro - 0766.255.997

Constanta - ing.Paul Manole - constanta@tcmturbo.ro - 0722.545.394

Constanta 2 - Laptes Catalin - tcmcta@gmail.com - 0734.151.501

Craiova - AutoKappa Piese & Service Auto SRL - autokappa@yahoo.com - 0723.584.266

Cluj Napoca - Batinas Florin - fbatinas@gmail.com - 0742.133.733

Gorj - Tg.Jiu - ing. Tanase Dragos - gorj@tcmturbo.ro - 0735.706.887

Satu Mare - SC TRUCK ZONE SRL - Nagy Otti - 0740.255.879

Satu Mare - Timoc Tiberiu - tiberiu_timoc@yahoo.com - 0756.012.583

Suceava - Radina SRL - Radu Boghian - 0741.101.201 - suceava@tcmturbo.ro

Sighetu Marmatiei - Grijac Gabriel - g.performance.ro@gmail.com - 0747.821.384

Suceava2 - Turbolider - Bogdan Chihaia - 0743.665.587 - chihaia.bogdan@gmail.com

Timisoara - Alexandru Antonie - 0724.44.02.10 alex.antonie@gmail.com

Valcea - ing. Tanase Dragos - valcea@tcmturbo.ro - 0735.706.887

Vrancea - Focsani - Iulian Brumaru - 0721.597.136 focsanitcmturbo@gmail.com



Distribuitori TCM Turbo functioneaza in stransa colaborare cu marca TCM TURBO deoarece
lucrarile efectuate de catre acestia pot primi pe baza de programare updateuri si suport
la sediul TCMturbo din Bucuresti.
Preturile de lista ale distribuitorilor sunt aceleasi cu cele publicate in acest website.
Orice persoana exceptand pe cele enumerate mai sus care va pretinde ca va vinde soft TCMturbo
poate fi catalogata drept impostar si rog sa ne notificati prin email despre acest aspect.



Orasele in care dorim colaboratori in perioada urmatoare sunt Alba Iulia si Miercurea Ciuc

Va putem furniza aparatura necesara pentru realizarea operatiunilor de chiptuning
dar si softul optimizat pentru ECUul automobilelor.


Pentru colaboratori se vand doar lucrari stage1 si stage2. Exclus stagii mai avansate.


TCM Turbo
Parteneri TCM Turbo