TCM Turbo

TCM turboTCM turbo  Lista distribuitori TCM TURBO:


TCM TURBO are distribuitori in urmatoarele orase:

Bihor - Oradea - Olimpiu Drugas - oradea@tcmturbo.ro - 0721 21.40.40

Bacau - Mecatronic SRL - bacau@tcmturbo.ro - 0740.055.255

Bistrita - Doru Taran - bistrita@tcmturbo.ro - 0740.176.338

Brasov - ing.Nuta Alexandru - 0746.119.895 - brasov@tcmturbo.ro

Cluj - Dej - Ucu Stan - dej@tcmturbo.ro - 0760.415.999

Constanta - ing.Paul Manole - constanta@tcmturbo.ro - 0722.545.394

Galati si Braila - George Mosu - 0745.018.262 - galati@tcmturbo.ro

Gorj - Tg.Jiu - ing. Tanase Dragos - 0735.706.887 - gorj@tcmturbo.ro

Iasi - ing. Carol Fictus - 0740.972.704 iasi@tcmturbo.ro

Mures-Tg.Mures - Florin Tatar - 0766 664566 - mures@tcmturbo.ro

Sibiu - Mihai Martis - sibiu@tcmturbo.ro - 0755.33.00.33

Tulcea - Cristi Dimitriu - 0745.926.894 - tulcea@tcmturbo.ro

Valcea - ing. Tanase Dragos - 0735.706.887 - - valcea@tcmturbo.ro

Lista colaboratorilor TCM TURBO :
(un colaborator vinde produs propriu folosind si ocazional software furnizat de catre TCMturbo.
Nu functionam sub aceleasi preturi, iar garantie si montaj sunt acoperite de catre colaborator)

Baia Mare 1 - Calin Lodin - calinlodin@gmail.com 0742.028.302

Baia Mare 2 - Plop Ciprian - baiamare@tcmturbo.ro - 0744.640.633

Campina - Aldescu Cristan - 0766.255.997 - campina@tcmturbo.ro

Constanta 2 - Laptes Catalin - tcmcta@gmail.com - 0734.151.501

Craiova - AutoKappa Piese & Service Auto SRL - autokappa@yahoo.com - 0723.584.266

Cluj Napoca - Batinas Florin - info@tcmturbo.ro - 0742.133.733

Satu Mare - SC TRUCK ZONE 75 BNK SRL - satumare@tcmturbo.ro - 0740.255.879

Satu Mare - Timoc Tiberiu - tiberiu_timoc@yahoo.com - 0756.012.583

Mehedinti - Drobeta Turnu Severin - Claudiu Petrescu - 0757.024.839

Suceava - Radina SRL - Radu Boghian - 0741.101.201 - suceava@tcmturbo.ro

Timisoara - Alexandru Antonie - 0724.44.02.10 timisoara@tcmturbo.ro

Timisoara - ing. Tatarciuc Vasile - 0761.667.917 timisoara2@tcmturbo.ro

Vrancea - Focsani - Iulian Brumaru - 0721.597.136 focsani@tcmturbo.ro

Orasele in care dorim colaboratori in perioada urmatoare sunt Alba Iulia, Calarasi,
Giurgiu, Miercurea Ciuc .
Furnizam solutiile tehnice pentru realizarea operatiunilor de chiptuning cat si softul optimizat
de scris in ECUul masinilor.


Distribuitori TCM Turbo functioneaza sub marca TCM TURBO oferind aceleasi preturi si certificat
pentru softul TCM TURBO instalat in ECU. Orice persoana exceptand pe cele enumerate mai sus
pretinde ca va vinde ciptuning TCM Turbo rog sa ne contactati la telefonul 0722.764.706 .
In ultimele luni chiar am avut parte de astfel de cazuri din diferite orase unde au aparut
impostori.

Exista diferite stagii disponibile 1/2/3/4/ VMAX ON-OFF / Lamda OFF


TCM Turbo
Parteneri TCM Turbo