TCM Turbo

TCM turboTCM turbo  Lista distribuitori TCM TURBO:


TCM TURBO are distribuitori in urmatoarele orase:

Arad - ing. Antonie Alexandru - 0724.44.02.10 - arad@tcmturbo.ro

Arges - Pitesti - ing. Patriciu Giuvelca - arges@tcmturbo.ro - 0744.200.302

Bihor - Oradea - Olimpiu Drugas - oradea@tcmturbo.ro - 0721 21.40.40

Bacau - Mecatronic SRL - bacau@tcmturbo.ro - 0740.055.255

Bistrita - Doru Taran - bistrita@tcmturbo.ro - 0740.176.338

Brasov - ing.Nuta Alexandru - 0746.119.895 - brasov@tcmturbo.ro

Cluj - Dej - Ucu Stan - dej@tcmturbo.ro - 0760.415.999

Constanta - ing.Paul Manole - constanta@tcmturbo.ro - 0722.545.394

Covasna - Olasz-Nagy Attila - covasna@tcmturbo.ro - 0764.051.421

Galati si Braila - George Mosu - 0745.018.262 - galati@tcmturbo.ro

Gorj - Tg.Jiu - ing. Tanase Dragos - 0735.706.887 - gorj@tcmturbo.ro

Hunedoara - Petrosani - Cosmin Negrila - 0767.806.800 petrosani@tcmturbo.ro

Iasi - ing. Carol Fictus - 0740.972.704 iasi@tcmturbo.ro

Mangalia - Constanta - Visoni Auto SRL - ing. Viorel Fetcu - 0722.324.204

Mures-Tg.Mures - Florin Tatar - 0766 664566 - mures@tcmturbo.ro

Sibiu - Mihai Martis - sibiu@tcmturbo.ro - 0755.33.00.33

Slobozia - Ovidiu Dobre - slobozia@tcmturbo.ro - 0746.180.720

Timisoara - Alexandru Antonie - 0724.44.02.10 timisoara@tcmturbo.ro

Tulcea - Cristi Dimitriu - 0745.926.894 - tulcea@tcmturbo.ro

Valcea - ing. Tanase Dragos - 0735.706.887 - - valcea@tcmturbo.ro

Vrancea - Focsani - Ionut Scinteianu - 0729.980.219 focsani@tcmturbo.ro

Vrancea - Focsani 2 - Iulian Brumaru - 0721.597.136 focsani@tcm-turbo.ro

Lista colaboratorilor TCM TURBO :
(un colaborator vinde produs propriu folosind si ocazional software furnizat de catre TCMturbo.
Nu functionam sub aceleasi preturi, iar garantie si montaj sunt acoperite de catre colaborator)

Arges - Pitesti - Vali Trandafir - valigsm@yahoo.com 0757.662.663

Baia Mare - Calin Lodin - calinlodin@gmail.com 0742.028.302

Baia Mare 2 - Plop Ciprian - baiamare@tcmturbo.ro - 0744.640.633

Campina - Aldescu Cristan - 0766.255.997 - campina@tcmturbo.ro

Constanta 2 - Laptes Catalin - tcmcta@gmail.com - 0734.151.501

Cluj Napoca - Mihai Nistor - cluj@tcmturbo.ro - 0744.631.635

Giurgiu - cautam colaborator - oferim aparatura si suport - info@tcmturbo.ro

Mehedinti - Drobeta Turnu Severin - Mircea Birzan - 0733.027.772

Satu Mare - SC TRUCK ZONE 75 BNK SRL - satumare@tcmturbo.ro - 0740.255.879

Satu Mare - Timoc Tiberiu - tiberiu_timoc@yahoo.com - 0756.012.583

Suceava - Radina SRL - Radu Boghian - 0741.101.201 - suceava@tcmturbo.ro

Timisoara - ing. Tatarciuc Vasile - 0761.667.917 timisoara2@tcmturbo.ro

Valcea - Rm.Valcea - Dinica Augustin - 0745.538.474

Orasele in care dorim colaboratori in perioada urmatoare sunt Alba Iulia, Calarasi,
Giurgiu, Miercurea Ciuc .
Furnizam solutiile tehnice pentru realizarea operatiunilor de chiptuning cat si softul optimizat
de scris in ECUul masinilor.


Distribuitori TCM Turbo functioneaza sub marca TCM TURBO oferind aceleasi preturi si certificat
pentru softul TCM TURBO instalat in ECU. Orice persoana exceptand pe cele enumerate mai sus
pretinde ca va vinde ciptuning TCM Turbo rog sa ne contactati la telefonul 0722.764.706 .
In ultimele luni chiar am avut parte de astfel de cazuri din diferite orase unde au aparut
impostori.

Exista diferite stagii disponibile 1/2/3/4/ VMAX ON-OFF / Lamda OFF


TCM Turbo
Parteneri TCM Turbo

Suntem si pe facebook